NOVINKY / Areál PoD PaRoU 2012:

Jistě jste postřehli, že letos se opět - již počtvrté v historii - změnil areál konání festivalu. Přinášíme tedy několik nejpodstatnějších informací ohledně nového místa.

Nové místo konání je opět v blízkosti Moravské Třebové. Nachází se poblíž hlavního silničního tahu z Olomouce přes Moravskou Třebovou směrem na Hradec Králové. Místo je vpravo ve směru jízdy z M. Třebové na Svitavy těsně před začátkem stoupání k tunelu Hřebeč.

Samotné místo je z mnoha důvodů výjimečné a velmi zajímavé. Jednak krásným okolím - areál je téměř celý obklopen lesy přičemž v blízkém pozadí se zvedá silueta Hřebečského masivu, v okolí je celá řada turistických zajímavostí, nedaleko areálu je i rybník.

Přesná specifikace místa je zde v několika variantách:

• souřadnice GPS: 49°45'27.176"N, 16°35'48.679"E

• odkaz na mapy.cz

• turistická mapa s vyznačením areálu.

Samozřejmě jako každý rok i zde bude možnost parkování a stanování zdarma, podobně jako loni bude v areálu i placené oplocené stanové město atd. Podrobnou mapu areálu a popis okolních zajímavostí připravujeme a v nejbližší době dáme k dispozici na web.

Jednou z mnoha výhod nového areálu je to, že je mnohem lépe dostupný pro dopravu autem, a to ze všech směrů. Podrobnosti pro příjezd na festival přineseme v nejbližších dnech.

Důležitá změna je to, že letos bude nově zřízena kyvadlová autobusová doprava ve směru Moravská Třebová i ve směru Svitavy. Autobusy budou přistaveny ke všem důležitým vlakovým spojům atd. Podrobný jízdní řád autobusů v současné době dokončujeme a konkrétní informace včas přineseme.

 

29.06.2012 22:09 | Autor: Jarid | Shlédnuto: 10797x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618749 | Online: 2