NOVINKY / H2O a VGS: dvě mrzutosti najednou:

Tentokrát máme pro vás hned dvě nepříjemné zprávy najednou. Kapely Voodoo Glow Skulls a H2O na letošním Festu PoD PaRoU bohužel nevystoupí. O příčinách těchto nepříjemností nyní jednotlivě.

Voodoo Glow Skulls - zde je důvod jednoduchý. Kapela jednou ranou zrušila bez bližších komentářů kompletně celé turné, a to bez ohledu na přízeň fanoušků nebo na podepsané kontrakty. S tímto bohužel nejsme schopní naprosto nic udělat, ačkoli nás to velmi mrzí. Samozřejmě bude-li příležitost v dalších letech, v což pevně věříme, pokusíme se vám tuto kapelu znovu nabídnout s vírou, že příště to snad vyjde.

H2O - zde je situace komplikovanější a také o poznání více mrzutá. I přes pevnou, potvrzenou a platnou dohodu se zastupující agenturou kapely vznikl na kapelu dodatečně silný nátlak jiného českého festivalu, který se - ač stylově naprosto odlišný - evidentně cítí být Festem PoD PaRoU ohrožen. Tento festival nevybíravými postupy donutil kapelu ke zrušení dohody s námi. Zprávy o zrušení H2O sice začaly z neznámých pramenů záhadně prosakovat již před časem, nicméně my jsme se až do poslední jiskry snažili intenzivní komunikací s kapelou naději na H2O udržet při životě a dospět k nějaké dohodě. To se ani přes střídavé výkyvy nakonec bohužel nepodařilo, a tak vám bez dalších komentářů oznamujeme, že ač nás to velmi mrzí, kapela H2O na letošním Festu PoD PaRoU bohužel nevystopupí.

Nicméně rozhodně nemáme v úmyslu připravit vás o kapely takovéhoto formátu bez jakékoli satisfakce, a tak vás rádi uklidníme, že už teď máme připravená další velká jména do programu FPP 2014, která budou přinejmenším plnohodnotnou náhradou. Sledujte proto web a v nejbližších dnech se dozvíte více!

 


H2O

06.01.2014 15:17 | Autor: Jarid | Shlédnuto: 11244x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618909 | Online: 5