NOVINKY / SKINDRED ZA KILLING JOKE:

Přinášíme jednu smutnou a jednu skvělou zprávu. Kapela KILLING JOKE se rozhodla na poslední chvíli zrušit koncert na FPP. I přes zdlouhavá jednání se nám nepodařilo tomuto rozhodnutí managementu kapely zabránit. Považujeme to za velmi neseriozní a nefér jednání. Tento koncert byl potvrzen již od začátku roku a půl roku dopředu měla kapela zaplacenu značnou finanční částku. I přes toto vše se pro nás z nepochopitelných důvodů rozhodli vystoupení zrušit.

Skvělou zprávou je, že se nám podařilo i v takto pokročilém časem a rozjeté festivalové sezóně dojednat vystoupení skvělé velšské kapely SKINDRED, která má v naší zemi skvělé jméno a nespočet fanoušků.

Tato parta funguje od roku 1998. Ve své tvorbě nezaměnitelně mixuje různé hudební styly jako je reggae, dancehall, metal a punk okořeněné prvky elektronické hudby. Kapela je soustředěna kolem charismatického frontmana Benji Webbe, který svým pojetím živých vystoupení společně s nadupanou kapelou předvádí strhující show, která nikoho nenechá v klidu.

Na začátku roku kapela vydala našláplou desku Kill The Power, kterou představí i na letošním Festu Pod Parou. Máme se na co těšit!

Více najdete v sekci INTERPRETI.

 

Video


29.06.2014 20:30 | Autor: Martin | Shlédnuto: 7060x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618734 | Online: 2