NOVINKY / ZNOUZECTNOST, ZÁVIŠ A DEGRADACE NA FPP 2017:

S novým týdnem představujeme hned trojici tuzemských interpretů, kteří Vás potěší svým vystoupením na 15.ročníku festivalu Pod Parou.

První parádou je legenda mezi punkery a patří mezi nejdéle hrající kapely u nás. Podia brázdí už od roku 1986 a svoje hity vycházející z punkové jednoduchosti v minulosti obohatila o spoustu jiných žánrů od popu až po klasický táborákový folk. A nemůže být samozřejmě řeč o nikom jiném, než o stálici plzeňské scény - Znouzectnost!

Když už jsme zabrouzdali do folkových vod, není od věci představit dalšího interpreta, za nímž se táhne pověst básníka či spisovatele, ale i bohéma českého folku, který se pro pár vulgárních slov nebojí zajít moc daleko. Druhým odtajněným z dnešního trojlístku je „starý kokot“ Záviš!

Osmnácté narozeniny na festivalu Pod Parou oslaví třetí z dnešních interpretů – vostrá punk-rock’n‘rollová kapela Degradace z temných ulic Ostravy. Poslední deska téhle čtyřčlenné party vyšla v minulém roce pod názvem B-Side Blues a to co na ní pánové napálili stojí opravdu za to! Nenechte si je ujít.

 

ZNOUZECTNOST

ZÁVIŠ

DEGRADACE

04.05.2017 18:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3556x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718252 | Online: 2