NOVINKY / STO ZVÍŘAT A CIRCUS PROBLEM NA FPP 2017:

STO ZVÍŘAT

Klasické ska má na festivalu Pod Podparou zastání vždy a nejinak tomu bude i letos. 15.ročník potvrzuje nejznámější českou ska skupinu oblíbenou jak mezi pubescenty, tak i mezi pamětníky. Z Prahy totiž přijedou  Sto zvířat!

Samozřejmě u nás snad není človíčka, který by jejich notoricky známou píseň „Nikdy nic nebylo“ neznal. Málokdo však ví, že zvířata vznikla už v roce 1990 ze studentského rock’n’roll bandu Matěj Čech a zahájila svoji činnost dvojákem na Malostranské besedě. Už svoji první desku vydali v Bonton music a od počátku se pyšní tisícovkami fanoušků po celém světě, což stvrzují měsíčním turné v USA  v roce 1996. Za 27 let existence kapela vydala už 16 placek a odehrála více než neskutečných 2000 koncertů! Takovou nálož už jen tak někdo nevydrží a Vy sami se můžete přesvědčit, že s každým dalším koncertem se ansámbl kolem Honzy Kaliny roztáčí do ještě vyšších obrátek!

 

CIRCUS PROBLEM

Když se smísí balkánská dechovka s diskotékovým beatem, přidá se trochu laciného popu a to všechno se řízne dávkou neovladatelné energie, vznikne něco, co rozhodně nepotkáte každý den. Parta punkových klaunů z kapely Circus Problem se díky své směsici hudebních žánrů stala hitem české klubové i festivalové scény.

 

STO ZVÍŘAT

CIRCUS PROBLEM

26.04.2017 18:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 4388x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718283 | Online: 3