NOVINKY / VOLANT, BLACK and BLUE A INSEMINAČNÍ STANICE NA FPP 2017:

VOLANT, INSEMINAČNÍ STANICE, BLACK and BLUE

Točte se pankáčové! To je ta slavná věta, již uslyšíte od pardubických usedlíků z kapely Volant. Každoročně nacpaný koncertní termíny, charakteristické melodie z útrob Maškovo saxofonu a dlouhá řada veselých skaldeb, které roztační i nejzádumčivějšího introverta...mnohem víc než to je Volant a nemsuíte se bát, že by vynechali Vaše oblíbené zjara aktuální „sněženky a bledule“!

Výčet tuzemských punkových interpretů  zdaleka není u konce. Z Frýdku Místku Pod Parou představí mladou punkovku Black and Blue. Surový punk podle starých učebnic v podání čtyř mladíků vrátí do youngster let každého, kdo vzpomíná na kořeny klasického pogopunku.

Ačkoli mladá, tak už velká klasika mezi českými punkery. Kapela, která se nebojí říct, co si myslí. Banda, která nemůže chybět na žádným punkovým mejdanu a od roku 2008 už posbírala pěknou řádku fanoušků. A proto ani na letošním ročníku Pod Parou 2017 nebude chybět se svým neotřelým brněnským aggro punkem Inseminační Stanice. Kapela se rozhodla pro zatím svoji činnost ukončit, proto si užijte jeden z jejich posledních koncertů právě na Pod Parou!

VOLANT

BLACK AND BLUE

INSEMINAČNÍ STANICE

 

28.04.2017 15:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 4368x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718196 | Online: 2