NOVINKY / AREÁL, PARKOVÁNÍ, STANOVÁNÍ:

Přátelé už jen tři dny zbývají do ukončení předprodeje. Využijte této poslední možnosti zde. Dále už budou lístky k dostání pouze na místě. V našich srdcích už vše bouří jako před každým nadcházejícím ročníkem v minulosti. Balíme do plné polní a od pátku pro vás začínáme stavět kolbiště letošního ročníku. Mrkněte na mapku areálu. Proti loňsku máme pár kosmetických změn.

Znovu upozorňujeme, že se FPP koná na území přírodní chráněné památky Letiště Marchanice, kde je předmětem ochrany evropsky významný druh - sysel obecný. Jednání nejsou jednoduchá a administrativa kolem toho areálu je v skutu obsáhlá. RESPEKTUJTE proto všechna pravidla, kterými vás instruujeme. Budeme pod tlakem možnosti konání dalších ročníků v tomto areálu opravdu nekompromisní.

Během konání festivalu NEBUDUME AKCEPTOVAT nikoho BEZ FESTIVALOVÉ PÁSKY na pozemcích určených pro letošní ročník (tj. area festivalu, parkoviště a stanové městečko). Toto opatření slouží nejen k ochraně přírodní památky, sysla obecného a festivalu, ale i k ochraně vás návštěvníků proti jedincům a skupinám, kteří festival a stanová městečka navštěvují s nečestnými úmysly.

Věříme, že i letos přes zvýšené sazby nájemních ploch oceníte možnost stanovat na vyhrazených plochách BEZ POPLATKU. Podobně jako v loni parkovací plocha zpoplatněna bude. Pro zasvěcené i letos nabízíme možnost VIP parkování se stanem. Kapacita je omezena na 100 pakovacích míst.  

 

Poplatky za PARKOVÁNÍ na vyhrazených plochách letiště

- osobní auta, dodávky:                 300,- Kč (12 euro)

- karavany, autobusy:                    500,- Kč (20 euro)

 

PARKOVÁNÍ + STANOVÁNÍ s kapacitou 100 míst

- osobní auta, dodávky:                 500,- Kč (20 euro)

 

08.08.2017 17:01 | Autor: Martin | Shlédnuto: 6200x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8500658 | Online: 2