NOVINKY / DEFIANCE NA FPP 2018:

Unikátní úlovek, který se v Evropě jen tak nevidí. Nebylo to jednoduché, ale vše dopadlo na výbornou. Pro tuto kapelu jsme si sáhli bez kompromisů až za velkou louži. Letos navštíví starý kontinent na naši žádost o účast na šestnáctém ročníku Festu Pod Parou.

Když svůj život zasvětíte víře a Vaše přesvědčení dosáhne maxima, může se z Vás stát fanatik. Někdy je to k dobru věci, jindy naopak špatně. Ať už tak, či onak, jednou se z Vás může stát symbol pro příští generace. Takovým symbolem se zcela určitě jednou stanou punkoví rebelové z kapely DEFIANCE!

Klasičtí streetpunx z Portlandu v Oregonu v USA vydávají svoje desky už od roku 1993 a pod hlavičkou Punk Core Records se šířili světem až do roku 2004. Sestava se několikrát protočila a zůstal jediný původní článek kapely Mike Arrogant. Svoje myšlenky, názory a vzdory vůči systému kluci vkládají do svých písní kombinovaným zpěvem a s čerstvým větrem ve složení kapely udržují originalitu vlastní tvorby. Kapela Defiance v ČR není opravdu častým hostem a proto Vám ji s radostí servírujeme na FPP 2018!
 
01.06.2018 19:15 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3744x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8500620 | Online: 3