NOVINKY / LAGWAGON NA FPP 2018:

Na chvíli utečeme od klasického punku, HC či derivátů SKA a představujeme velkou parádu v line-up festivalu Pod Parou, která zcela jistě potěší všechny příznivce klasického kalifornského skate-punku. Není to ovšem ledajaká partička. FPP 2018 poctí svou návštěvou Lagwagon!

Kapela, která vznikla ve stínu hvězd jako Green Day, Blink 182, Offspring a dalších veleznámých bomb si zachovala punc a undergroundový feeling a nikdy nepronikla do mainstreemu. Nikdy se totiž nezaprodala žádnému labelu, který by kapelu vytáhl na světové výsluní. I přesto patří Lagwagon mezi nejznámější světové kapely devadesátkových skejťáků.

Kluci se dávali dohromady v letech 1988 - 1990 a od té doby si střihli 9 plnohodnotných alb, společný split s Jughead’s Revenge a nepočítaně videoklipů a live streamů. Rok 2005 byl pro kapelu tak trochu zlomovým a přišla 9 letá pauza, kdy se frontman Joey Cape věnoval zejména svým sólovým projektům. Dle svých slov nikdy nepřestal skládat, avšak přišly dny, kdy vyprodukoval věci, které se zkrátka do rukopisu Lagwagon nedaly vnést. Dal tedy dohromady pár „bokovek“ jako Bad Astronaut, Scorpions a Bad Loud. Dnes jsou však Lagwagon v plné síle a přijedou do České republiky rozbalit svoji show na letišti Marchanice ve Vyškově!

 

03.07.2018 17:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3361x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718324 | Online: 1