NOVINKY / OFICIÁLNÍ PIVO FESTIVALU - VRATNÉ KELÍMKY:

Oficiálním pivem Festu PoD PaRoU 2018 bude Radegast. Na našich výčepech se můžete těšit na:

 

Radegast Originál - oficiální pivo festivalu,

Radegast Ryze Hořká 12 - světlý ležák s plnou hořkou chutí, třikrá chmelený,

Kingswood - alkoholický nápoj, jehož základem je prokvašený jablečný mošt,

Frisco - jemně perlivý alkoholický drink,

Gambrinus radler - míchaný nápoj z piva a přírodní ovocné šťávy,

Birell - oblíbené nealkoholické pivo.

 

I letos myslíme na ekologii a proto budou nápoje vydávány do ekologičtějších zálohovaných vratných kelímků z pevného plastu.

Systém provozu

Letos je připravena změna v systému provozu kelímků, proto čtěte pečlivě. Rádi bychom ulehlčili výčepním od starostí s kelímky a žetony tak, aby se mohli plně věnovat čepování piva, Vám konzumentům a abychom zrychlili výdej piva a tím eliminovali fronty, aby jste si co nejvíce mohli užít kapely a celý festival.

Z těchto důvodů je nutno kelímek zakoupit na místech označených jako "PRODEJ KELÍMKŮ". Zde obdržíte žetony a kelímky. Žetony si uschovejte a na konci festivalu je budete moci spolu s kelímky vrátit proti vratné záloze 50Kč v místě označeném "VÝKUP KELÍMKŮ".

Nikde jinde, a to ani ve výčepech a barech, nebude kelímek v prodeji a bez něj nebudete personálem obslouženi. Zálohu za kelímek dostanete vrácenou pouze na místech označených jako "VÝKUP KELÍMKŮ".

Vratné kelímky budou s žetony k dispozici i při Vašem příjezdu na pokladně, kde je budete moci zakoupit společně se vstupenkou resp. páskou na festival. Doporučujeme této možnosti využít. Vyhnete se tak dvojímu stání ve frontě na kelímky a po té na pivo či další nápoje.

08.10.2018 15:30 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3279x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618812 | Online: 4