NOVINKY / COCKNEY REJECTS NA FPP 2018:

Bohužel máme pro vás jednu smutnou a jednu skvělou zprávu. Jak již někteří z Vás zaznamenaly Wattie, lídr kapely The Exploited byl hospitalizován a tak na letošní ročník kapela nemůže dorazit. Je nám to velmi líto a přejeme Wattiemu brzké uzdravení a věříme, že se uvidíme na dalším ročníku FPP.

Pro každého pořadatele je toto těžká rána u tak významné kapely, ale bohužel zdraví nebo přírodní katastrofy nelze ovlivnit. Je téměř nemožné sehnat v tak krátkém čase kapelu podobného formátu. Jednání často probíhají i roky. Udělali jsme možné i nemožné a oslovili řadu významných světových kapel, ze kterých by se dal klidně postavit celý nový ročník.

Bohužel čas na dojednání takového koncertu je opravdu šibeniční. Skvělou zprávou je, že jsme obdrželi odpovědi od všech oslovených kapel a se všemi jsme v kontaktu. Vděčíme tomu za dobré jméno festivalu a skvělou atmosféru, kterou zde každoročně vytváříte. Bohužel nikdo z těchto kapel v daném termínu nemůže dorazit.

Naděje svitla až u kapely COCKNEY REJECTS, která zde v loni předvedla skvělou show. Na poslední chvíli nám přikývli a dorazí ne letošní ročník FPP, z čehož máme velkou radost a těšíme se.

Těšíme se samozřejmě i na Vás. Za dva dny se uvidíme ve Vyškově na šestnáctém ročníku FPP!

14.08.2018 10:00 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3370x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8288476 | Online: 2