NOVINKY / PARKOVÁNÍ A STANOVÁNÍ:

Již za dva dny otevřeme brány FPP 2018.  Stavíme již několik dní a nyní areál získává finální podobu. Znovu upozorňujeme, že se FPP koná na území přírodní chráněné památky Letiště Marchanice, kde je předmětem ochrany evropsky významný druh - sysel obecný. Jednání nejsou jednoduchá a administrativa kolem toho areálu je v skutu obsáhlá. RESPEKTUJTE proto všechna pravidla, kterými vás instruujeme. Budeme pod tlakem možnosti konání dalších ročníků v tomto areálu opravdu nekompromisní.

Během konání festivalu NEBUDUME AKCEPTOVAT nikoho BEZ FESTIVALOVÉ PÁSKY na pozemcích určených pro letošní ročník (tj. area festivalu, parkoviště a stanové městečko). Toto opatření slouží nejen k ochraně přírodní památky, sysla obecného a festivalu, ale i k ochraně vás návštěvníků proti jedincům a skupinám, kteří festival a stanová městečka navštěvují s nečestnými úmysly.

Vzhledem k lokalitě a úmorným suchům je ZAKÁZÁNO ROZDĚLÁVAT OHNĚ nebo GRILOVAT na území letiště tzn. i ve stanovém městečku. Hrozí riziko požáru.

Věříme, že i letos přes zvýšené sazby nájemních ploch oceníte možnost stanovat na vyhrazených plochách BEZ POPLATKU. Podobně jako v loni parkovací plocha zpoplatněna bude. Pro zasvěcené i letos nabízíme možnost VIP parkování se stanem. Kapacita je omezena na 100 pakovacích míst.  

 

Poplatky za PARKOVÁNÍ na vyhrazených plochách letiště

- osobní auta, dodávky:                 300,- Kč (12 euro)

- karavany, autobusy:                    500,- Kč (20 euro)

 

PARKOVÁNÍ + STANOVÁNÍ s kapacitou 100 míst

- osobní auta, dodávky:                 500,- Kč (20 euro)

 

14.08.2018 19:15 | Autor: Martin | Shlédnuto: 2916x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8288438 | Online: 5