NOVINKY / XVI. ROČNÍK FPP MÁME ÚSPĚŠNĚ ZA SEBOU - DĚKUJEME:

Děkujeme všem za skvělý ročník. Letos jste skutečně přijeli za muzikou, kapelami a kamarády. Byli jste naprosto skvělí a vytvořili jste pohodovou a bezproblémovou atmosféru. Patří Vám respekt za dodržování všech pravidel, což přispělo k hladkému průběhu festivalu. Díky patří také všem kapelám, které byly letos opravdu nadšené z celkové atmosféry festu.

Musíme poděkovat i všem lidem, kteří stavěli a nyní bourají areál. Je to dlouholetý tým, bez kterého by Pod Parou nebylo Pod Parou. Dík také patří všem, kdo na festu pracovali a starali se o přísun tekutin, stravy a celkový průběh této neskutečné párty.

Hlásíme nula vykradených stanů, takže se všechna opatření vyplatila. Děkují Vám zprostředkovaně přes nás i kluci ze security. Letos opravdu museli řešit minimum záležitostí. Starali jste se skvěle i o stanové město. Odpadky jste poctivě shromažďovali do pytlů, za což jsme dostali pochvalu i od ochránců přírody. 

Proti minulým letům se opravdu změnilo mnoho a dorazilo vyspělé punkové publikum, které se chce bavit po svém. Umožňujete tak měnit pohled na celou punkovou scénu v očích nezaujatých lidí.

DĚKUJEME A UVIDÍME SE NA FPP 2019!

 

20.08.2018 19:05 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3143x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8288428 | Online: 6