NOVINKY / FPP 2020 - POMOZTE NÁM ROZHODNOUT:

Vážení přatelé, fans a kamarádi,

Fest Pod Parou se nachazí v nejsložitější situaci za celou svou éru 18 let. Necítili jsme takto ani v osudném roce 2014, kdy se festival utopil v dešti a bahně a museli jsme se stěhovat z Moravské Třebové. Krize z Covidem 19 nám nyní způsobila obrovské problémy.  Stále vyčkáváme, jaká opatření ještě vláda uvolní.

Nikdy jsme se nevzdali a nechceme to vzdát ani letos. Nejsme profesionální bukingová či produkční agentura. Pořádáním akcí a festivalů se ani neživíme. FPP je stále DIY festival bez sponzorů, který pořádá parta nadšenců, i když s přibývajícími roky síly dochází. Nemáme vlastní zdroje, ze kterých bychom mohli pokrýt ztráty a vždy jsme spoléhali a věřili Vám punkáčům a spřízněným duším, kteří si svou akci dokázali pokrýt, za což jsme Vám vděčni.

Situace pro letošek je již neudržitelná a stojíme před rozhodnutím, které musíme učinit a rádi bychom se s Vámi poradili. Nyní je už zřejmé, že jsme přišli kompletně o USA kapely a jednáme s nimi o vystoupení v roce 2021, pokud přežijeme. UK kapely jsou velmi nejisté. Řada leteckých společností ruší rezervované lety, které jsme nakoupili a utopili tak pravděpodobně velké množství financí, které jen velmi těžko získáme zpět.

Zůstává nám československá scéna a několik kapel z okolních zemí. Podařilo se nám předběžně dojednat netradiční party pro FPP z české scény. Naše otázka přátelé zní, chcete FPP 2020? Dorazíte na festival do Vyškova i bez zahraničních hvězd a přijedete si užít a podpořit festival i za těchto okolností? Náklady se nám bohužel o mnoho nesnižují, protože vybudování areálu stojí opravdu mnoho financí a úsilí. Pokud by se letošek podařil uskutečnit, tak pouze s takto omezeným programem a buďte si jistí, že bez Vás to nepůjde. My to považujeme za záchranou misi a pravděpodobně si sáhneme na dno. Vyzkoušíme si, jak silní společně s Vámi opravdu jsme a jak silné jádro fanoušků festival má.

Pro ty z Vás, kdo zakoupil vstupenky v předprodeji a nechtěl by letos dorazit, pokud se festival uskuteční, tak nevyužité vstupenky zůstanou v platnosti i příští rok. Věříme však, že se vyhecujete jako my a dorazíte a pomůžete. Děkujeme. Váš tým FPP.

Diskutujte na našem facebooku : https://www.facebook.com/FestPodParou/

Díky za Vaše názory. Máme pár dní na rozhodnutí.

 

23.06.2020 10:30 | Autor: Martin | Shlédnuto: 3128x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618843 | Online: 3