NOVINKY / ADAM BOMB,ILEGALITY,JUST WÄR,KOHOUT PLAŠÍ SMRT,IZERBEJDŻAN A OUT OF CONTROL NA FPP 2022:
Vypouštíme další várku nadupaných kapel, které zaujmou pozici v letošním line up festivalu.
 
ADAM BOMB
 
V rámci svého aktuálního evropského turné 2022, se newyorská klubová legenda - zpěvák a kytarista ADAM BOMB vrací na přelomu července a srpna do České republiky, aby zde opět rozehrál nenapodobitelnou rock´n´rollovou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů. Svou tvorbou a hlavně nenapodobitelnou podiovou prezentací, je tuzemskému publiku již dobře znám a jeho návrat na česká podia je vždy netrpělivě očekáván. Navíc to budou po delší době nucené přestávky, první evropské koncerty, které navazují na jeho španělskou šňůru.
 
 
ILEGALITY
 
Ilegality tedy vznikli v roce 1998 - za dobu svojí existence odehráli hromadu koncertů a na kontě mají několik nahrávek, jejichž vydávání a spolupráce jsou pevně spjaté s českým labelem Papagájův Hlasatel Records. ILEGALITY jsou starý páky -vědí jak na to. Témata textů se motají kolem tradičních punkových témat. Ale nejsou to žádné slaboduché říkanky a rýmovačky, ale kompaktní texty, které mají hlavu a patu.....
 
JUST WÄR
 
Trochu Discharge, trochu Motörhead, špetka Exploited a navrch dokonalá sóla…to je prdel nakopávající koktejl z pražského Žižkova…
Postrach všech barů má od roku 2014 na kontě debutový vinyl EP „the last goodbye…“, vinyl LP Situation Normal Still Fucked Up a účast na kompilacích po celém světě. 2021 vyšel za spolupráce s předními evropskými punkovými labely split LP se spřátelenými Call the Cops z Itálie!!!
 
 
KOHOUT PLAŠÍ SMRT
 
Kohout plaší smrt, je liberecká punk rocková kapela, poslední 3
roky v tříčlenné sestavě. Nový materiál bude na jaře 2023. Kohout plaší smrt je kapela založená roku 1996 . Jednoho dne, v nenápadně vyhlížející garáži blízko studentských kolejí, se to prostě stalo. Název byl vyřčen a osud tak zpečetěn. Po celou dobu o sobě kapela tvrdí, že hraje punk, ale vlastně ne zas tak úplně. Tu více, tu méně se v různých epizodách své existence nechala unést do žánrů tu více, tu méně příbuzných, nikdy však neopustila svou cestu, tedy hrát především to, co ji baví.
 
IZERBEJDŻAN
 
Kapela IZERBEJDŻAN vznikla v roce 2017 ve městě Pobiedná v Jizerských horách, kde odehrála svůj první koncert na „IZERBEJDŻAN PUNK EKO FEST“. Po rozpadu post-punkové kapely „PINOKIO ALTERNATIVE“ založené v roce 1983 vytvořili její dva bývalí členové, kytarista „Królik“ a zpěvák „Teo“ novou punkovou sestavu s názvem IZERBEJDŻAN.
 
Izerbejdzan právě začali zkoušet se svými novými členy a kapela bude brzy koncertovat v Polsku a České republice. Od svého vzniku hraje Izerbejdzan klasický punk rock s prvky hard rocku.
 
OUT OF CONTROL
 
Out of Control nabroušenej hard core punk se street punkovými
vyhrávkami ve stylu Total Chaos, Acidez nebo Casualties, pocházejicí
z Králové Hradecké scény kolem Mechov city drunk punx, kapela
vystupuje se stálicemi evropské streetpunk a jaře core scény a
sklízí úspěchy i v zahraničí. Tohle Tě vážně nakopne!
 
19.06.2022 19:18 | Autor: Martin | Shlédnuto: 831x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618761 | Online: 2