NOVINKY / R.I.P. - DÍKY PETŘE:

Drazí přátelé, kamarádi a fans,

nečekali jsme, že při nadcházejícím dvacátém ročníku FPP budeme začínat takto a zasáhne nás tato velmi smutná zpráva, ale musíme poděkovat a vzdát hold. Po většinou se k těmto smutným událostem v rámci festivalu nevyjadřujeme, i když jsme jich během 20-ti let zažili již bohužel několik Bakča (E!E), lídr The Business Micky Fitz (poslední koncert v ČR s ním proběhl právě na FPP v roce 2015, kdy krátce na to opustil tento svět, stejně jako v případě kapely Angel Upsatrts a jejich frontmana Mansiho.

Nicméně Plexis v čele s Petrem Hoškem, patří mezi zásadní kapely fesivalu a nechyběli na většině ročníků během uplynulých let. Petr byl významnou postavou a osobností nejen celé tuzemské punkrockové scény, ale také festivalu Pod Parou a to ať už na pódiu, v backstage či v davu festivalu. Je nám velmi líto, že nás opustil a bude nám chybět. I letos jsme zaslali zprávu k vystoupení na nadcházejícím ročníku, ale zpětná vazba už bohužel nepřišla. S Plexis jsme bezpochyby počítali i letos, ale bohužel se této show již nedočkáme. Petře, děkujeme za všechny ty roky, odpočívej v pokoji a dohlédni na nás v létě, alespoň z punkového nebe. Víme, že tam budeš s námi a určitě vzpomeneme.

Děkujeme za vše.

Drazí nikdy nevíme dne ani minuty, a proto nezbývá, než na to nemyslet a vše si patřičně užít do poslední chvíle, tak jak to Petr Hošek uměl. Koho by napadlo, že v loni to bude na FPP poslední jeho zjevení. Co bychom teď dali za to, vidět tu divočinu s ním v čele ještě jednou. Kdo nebyl už může jen litovat.

24.01.2023 12:10 | Autor: Martin | Shlédnuto: 716x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8590960 | Online: 3