NOVINKY / FPP CLUB TOUR 2023 - THE CASUALTIES, N.V.Ú. & SPECIAL GUESTS:

Přátelé,

ještě jednou obrovské díky za 20 let festivalu Pod Parou. Prošli jsme mnohé, zažili mnohé a štastně završili druhou dékadu festivalu. Je to až neuvěřitelné, kolika let se festival díky Vám a Vašim předchůdcům dožil. V době, kdy jsme festival zakládali, jsme ani v nic takového nedoufali. 20 ročník jsme si náramně užili a rádi bychom tutu skvělou atmosféru, alespoň částečně přivezli i do některých z měst po naší zemi.

V loni jsme tento projekt započali a mohla by z něj vzniknout skvělá tradice, a proto Vás ze srdce zveme na druhé FeSt PoD PaRoU Club Tour, které se uskuteční v termínu 11.11.-16.11.2023. Headlinerem klubové tour nebude nikdo jiný než legendarní kapela THE CASUALTIES (USA), která vyraží na evropské turné pod názvem TOUR OF THE UNKNOWN SOLDIER.

Součastí tour bude i domovská kapela N.V.Ú., která právě vydává nové vinylové album, které nese název PŘES ČÁRU a není pochyb, že Vám N.V.Účka během tour budou tlačit do hlavy kromě svých legendarní songů i nové pecky z tohoto alba.

Na každé štaci se objeví i další zajímavá kapela v podobě specíalního hosta, takže je opravdu na co se těšit. O možnosti koupě vstupenek a řadě dalších informací Vás budeme včas informovat. Užijte si zbytek léta a prázdnin a pomaličku si zapište termíny tour. Budeme se na Vás těšit v listopadu v plné síle i s informacemi o další budoucnosti festivalu Pod Parou.

Těšíme se na Vás.

 

 

 

15.08.2023 14:15 | Autor: Martin | Shlédnuto: 892x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8663753 | Online: 8