NOVINKY / FEST POD PAROU CLUB TOUR 11.11.2023 - OSTRAVA (BARRÁK):

Přátelé,

tak už zítra začínáme s FPP Club Tour a nikde jinde a nikdy jindy to nemůže odstartovat než na svátek sv. Martina 11.11.2023 a exkluzivně v Ostravě v klubu Barrák, který se dočkal znovuotevření v nových prostorách. Jsme velmi zvědavi, jak to bude v porovnání s legendárními místy ʺstarého Barrákuˮ . Velmi se na Vás těšíme a je nad slunce jasné, že je potřeba nové prosotory pořádně pokřtít. Věříme, že dorazí celá Morava, ʺbratia a sestry zo Slovenskaʺ a doufáme, že polští přátelé nezůstanou pozadu.

Čeká nás exkluzivní mašinerie poctivé pogo punk muziky a dalo velké usílí program takto poskládat. Celou jízdu zahájí naši přátelé, kteří se staronově transformovali a vrátili se v čase. Exkluzivně si můžete užít vystoupení slovenských OSTROV P, kteří celou palbu zahájí v 19:05.

Podali jsme výzvu, a z nabídky několika koncertů, je celé tour korejských tygřic RUMKICKS. Na dvacátém ročníku FPP se předvedli skvěle a svoji punkrock show Vám nabídnou i v Ostravě.

Nebudou chybět ani legandární N.V.Ú. s novou deskou Přes Čáru a celý masakr završí headliner celého tour THE CASUALTIES.

Na této akci prostě nesmíte chybět. Tuto sestavu už s největší pravděpodobností takto pohromadě neuvidíte, tak si to dorazte užít. Datum 11.11.2023 nese v symbolice datumu čtyři jedničky a to jsou protagonisté zítřejšího večera. Ostrava ožije, tak do toho pojďte s námi, společně zabušíme na brány mocné Ostravy a užijeme si vše po našem.

Tým FPP.

 

 

11.10.2023 21:40 | Autor: Martin | Shlédnuto: 622x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618870 | Online: 3