NOVINKY / FEST POD PAROU CLUB TOUR - DĚKUJEME:

Nechali jsme si týden odstup, abychom zhodnotili letošní FPP CLUB TOUR a hlavně abychom se dostali z této celo týdenní jízdy. Bylo to opět famózní a užili jsme si koncerty na všech štacích. Bylo nám s Vámi skvěle a cíl byl naplněn. V klubech to žilo, muzika burácela, bylo pogo, pohoda, potkali jsme staré i nové přátele a máme spousty nových zážitků.

Podařilo se spustit předprodej na letní festival. Letáky a plakáty jsou mezi Vámi. Znáte i první kapely, které to v létě roztočí s námi. Chtěli bychom tímto poděkovat Vám všem, kdo jste se FPP CLUB TOUR zúčastnili. Děkujeme všem kapelám THE CASUALTIES, RUMKICKS, N.V.Ú., OSTROV P a JUST WÄR, že se starali o zábavu na pódiích i v zákulisí. Nacpali do Vás neskutečné množství energie a sázeli song za songem. Děkujeme i všem pořadatelům v klubech za přístup a další lidem, kteří se starali o hladký průběh cele club tour.

Chtěli bychom poděkovat i Vám, kdo jste si již zakoupili lupeny na letní festival. Limitovaná edice vstupenek prvního kola rychle mizí a je zcela jisté, že se nedožije svého plánovaného ukončení 31.12., ale bude vyprodána mnohem dříve. Zbývá ještě několik desítek vstupenek pro toto kolo, tak neváhejte a využijte tuto možnost. Předprodej zde.

Závěrem můžeme říct, že je pravděpodobné, ale ne zcela jisté, že přijdeme začátkem příštího roku ještě s jedním překvapením před tím, než vypukne letní festival. Doufejme, že vše půjde hladce a budeme Vás moci informovat, ale nepředbíhejme.

Děkujeme všem za podporu a těšíme se na viděnou!

23.11.2023 09:25 | Autor: Martin | Shlédnuto: 835x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618698 | Online: 2