NOVINKY / FEST POD PAROU WARM UP - THE EXPLOITED, TOTAL CHAOS, N.V.Ú.:

Přátelé,

s novým rokem se opět hlásíme i my. Ještě než zveřejníme další nášup nadupaných kapel na letní FPP, jsme tu s překvapením, které jsme slíbili již dříve. Než se otevřou brány letního festivalu a svátku punku v Trutnově, rozhodli jsme se letos poprvé spustit po podzimní úspěšné klubové tour FEST POD PAROU WARM UPs a trošku zahřát nejen vaše srdce ještě před tím, než se vše v červenci na FPP spustí naplno. Naplánovali jsme celkem 4 velkolepé koncerty ve vybraných městech a klubech. Headlinerem celého projektu nemůže být nikdo jiný než legenda legend, kterou jste mohli vidět na loňském ročníku FPP v čele s Wattiem Buchanem THE EXPLOITED (UK). Výzvu přijali také drsňáci TOTAL CHAOS (USA)  a za československou scénu již tradiční úderka N.V.Ú., která letos načne již 37. sezónu na koncertních podiích.

První zastávkou tohoto unikátního projektu bude královské město ČESKÉ BUDĚJOVICE a to 21.5.2024. Koncert se uskuteční jako open air na půdě vyhlášeného hudebního klubu MC FABRIKA. Dále pak přesuneme celý warm up do hlavního města PRAHY do venkovních prostor hudebního klubu CROSS na Praze 7 a to 23.5.2024. Odtud poputujeme 24.5.2024 do jihomoravské metropole do Brna, přímo na legendární ŠPILBERK. Poslední štací této mašinerie bude 25.5. OSTRAVA, kde završíme celou show v hudebním klubu BARRÁK.

Rok 2024 bude opravdu plodný a máte se na co těšit. Předprodej na tyto koncetry bude zahájen již brzy a jak jste zvyklí, vše půjde v několika vlnách, tak neváhejte a pojďte do toho s námi. Uskutečnit tento projekt bylo opravdu náročným počinem a ne příliš jednoduchým úkolem a o to více se na to celé těšíme.

Od 1.1.2024 také běží 2.vlna předpordeje na letní FeSt PoD PaRoU, tak neváhejte se zakoupením vstupenek stále za super cenu. 2.kolo bude ukončeno 28.2. Vstupenky můžete získat zde.

 

13.01.2024 14:45 | Autor: Martin | Shlédnuto: 914x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618726 | Online: 2