NOVINKY / BOOZE & GLORY, BLITZKID, WISDOM IN CHAINS, BANANE METALIK, BROKEN BOMB, BAD NASTY NA FPP 2024:

Představujeme další vlnu kapel, které se představí v létě na letošním ročníku FeStu PoD PaRoU. Spustili jsme i druhou předprodejovou vlnu, tak využijte této možnosti. Letošní ročník bude našlapaný a bude se opravdu na co těšit. Druhé kolo předprodeje běží od 1.1.2024 a bude ukončeno 28.2.2024. Cena vstupenky je nyní 1400 CZK / 58 Euro.

A nyní k samotným interpretům.

BOOZE & GLORY (UK) - na FPP profláklá a všem fanouškům street punku dobře známá londýnská Oi! kapela, která drtí pódia od roku 2009. 

BLITZKID (USA) - jedna z předních horor punk kapel z amerického Bluefieldu v Západní Virginii. Na FPP se představí poprvé ve své historii, ačkoli jsme s kapelou koketovali již v roce 2011, kdy jsme její vystoupení zveřejnili. Nakonec tehdy z evropského turné bohužel sešlo. K nápravě tedy doufejme dojde v letošním roce v aréně trutnovského Bojiště

WISDOM IN CHAINS (USA) - nadupaný americký hardcore s domovskou adresou v Pensylvánii. Kapela vznikla v roce 2003 a na FPP nebude poprvé. Ve své tvorbě šikovně propojuje silné hardcorové rify se street punkovými melodiemi a to vše v živelných a energických live vystoupeních.

BANANE METALIK (FR) - francouzská gore´n´roll kapela, jak se sami charakterizují, vycení letos zuby i na trutnovské publikum. Jejich hororová zombie show si získala fanoušky po celém světě, což dokázali na podiu FPP před lety již ve Vyškově.

BROKEN BOMB (FR) - celkem mladá, ale o to údernější francouzská kapela, která vám namíchá unikátní koktejl hardcore punku, trash a rock´n´rollu. Kapela sestavená ze zkušených muzikantů z renomovaných kapel, to rozjede na prknech FPP vůbec poprvé.

BAD NASTY (CH) - kapela původem z francouzského Nancy, která vznikla v roce 1999 a se současnou adresou ve švýcarské Ženevě, nakopne svou energickou show, rebelským duchem a osobitým vzhledem. Stylově se tato parta řadí ke street punkovým kapelám. Na kontě má nespočet koncertů o celé Evropě

 

14.01.2024 17:45 | Autor: Martin | Shlédnuto: 926x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618842 | Online: 3