NOVINKY / THE CARBURETORS, LOWER CLASS BRATS, THE NONAME, THE TURBO AC´S, TOTÁLNÍ NASAZENÍ NA FPP 2024:

Dnešním dnem končí II.kolo předprodeje na letošní ročník FeStu PoD PaRoU. Od zítřejšího dne spouštíme III. kolo předprodeje, které bude ukončeno 30.4.2024. Ve III.kole můžete zakoupit vstupenky za 1500 CZK / 60 Euro.

Zároveň zveřejňujeme další várku kapel, které obohatí letošní line up svou přítomností.

THE CARBURETORS (NOR) – často se nestává, abychom opakovali kapely tohoto formátu v následujícím roce, nicméně shoda náhod tomu chtěla a tak jsme se rozhodli tuto nadupanou partu na letošním ročníku zopakovat. Tak se i letos můžete těšit na famózní show plnou ohňů, ostrých kytar, kožených bund a drsného rock´n´rollu. V loňském roce během vystoupení této vikingské party seslal hromovládce Thór z trutnovských nebes pořádnou průtrž, tak doufejme, že letos tomu tak nebude a všichni si užijeme jejich skvělou live show.

LOWER CLASS BRATS (USA) – novinka, která se vůbec poprvé objeví se na prknech našeho festivalu. Kapela byla založena v roce 1995 v americkém Austinu v Texasu. Žánrově je můžeme zařadit mezi street punkové kapely hrající směs punku, Oi!, přímočarého rock´n´rollu s prvky Glamu 70. let. Velmi se těšíme a jsme zvědavi, jak se kapela u nás od prezentuje na poprvé.

THE NONAME (CHN) – exotická lahůdka z daleké Číny. Kapela The Noname vyráží na své evropské tour a jednou ze zastávek bude i FPP v Trutnově, kde vystoupí vůbec poprvé. Hudbu kapely lze popsat jako mix mezi čistým punk rockem 80.let a přímočarým hardcore s těžkými kytarami, groovy basou a spoustou vokálů.

THE TURBO AC´S (USA) – americká punkrocková kapela z New Yorku, která vznikla v roce 1995. Je vyhlášená svou energickou hudbou se surfrockovými vlivy. Na FPP vystoupí poprvé, tak se těšíme na tento zážitek.

TOTÁLNÍ NASAZENÍ (CZ) – tuzemská legenda, o které se dá říci, že je inventářem festivalu Pod Parou. Jen opravdu málokdo, kdo se pohybuje na punkové scéně, by neznal nebo nezná legendární písně této kapely ze Slanýho a budete si je moci zapět i letos na trutnovském Bojišti

 

29.02.2024 17:40 | Autor: Martin | Shlédnuto: 483x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8618835 | Online: 3