NOVINKY / Ozvěny Festu PoD PaRoU 2010:

Letošní festival jako vždy utekl jako voda. Než jsme se nadáli, byla neděle. Po drsném týdnu příprav, kdy nás počasí vůbec nešetřilo a práci nám ztěžoval každodenní déšť i prudký vítr (viz fotografie), se nad samotným festivalem obloha rozjasnila a rozzářilo se slunce. Celý festival tak proběhl za skvělého počasí. Všechny hlavní kapely v čele s rozdováděnými pátečními The Toy Dolls a třpytivými sobotními The Adicts odehrály výborné koncerty a zaslouženě sklízely vaši neskrývanou podporu a jednoznačně kladnou odezvu.

Po celou dobu již tradičně všude vládla radost a přátelská a uvolněná atmosféra. Až na několik incidentů převážně polských příznivců a nepřijemností okolo krádeží (které se především díky vám podařilo řešit), proběhl festival naprosto hladce. Kombinace úžasných koncertů, pohádkového počasí a neopakovatelné atmosféry nám dovoluje letošní ročník prohlásit tím dosud nejlepším z historie Festu PoD PaRoU.

Takové dojmy zanechal festival v celém našem organizačnímu teamu a co je ještě lepší - podle četných ohlasů i ve vás návštěvnících. 

Děkujeme vám tímto za hojnou účast, za obrovskou podporu kapel a také za nezapomenutelnou atmosféru, kterou se vám i nám podařilo společně vytvořit.

Jak letošní festival viděla média se můžete podívat na články třeba na Musicserveru:

• Přehlídka klaunů a punkových dam - rozsáhlá recenze celého festivalu,

nebo na serveru Novinky.cz:

Toy Dolls ukázali, že punk nepatří do muzea - recenze festivalu,

Beki Bondageová: Nevěděla jsem, jak se ženy využívají - rozhovor s leaderkou kapely Vice Squad.

Fotky z letošního ročníku připravujeme, nyní zpracováváme fotografie od mnoha našich fotografů a co nevidět sem umístíme fotogalerie. Spousta fotogaleriíí je zatím k nalezení na veřejných serverech (Rajče apod.). Odkazy na ně naleznete v mnoha příspěvcích ve fóru.

Během celého festivalu se také čile natáčelo, a to jak z věže u kabiny zvukaře, tak i přímo na pódiu. Práce na zpracování natočeného materiálu už započaly a i když přípravy potrvají minimálně několik měsíců, máte se na co těšit.

Nechte v sobě festival doznívat co nejdéle a než se vzpamatujete, přiblíží se další ročník. Už teď se těšíme!

28.08.2010 16:12 | Autor: Jarid | Shlédnuto: 7938x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8591001 | Online: 3