NOVINKY / Velká soutěž pro kapely: PoD PaRoU Talents:

Těsně po Festu 2010 jsme pro vás připravili úplnou novinku - soutěž pro začínající punkové kapely! Účastnit se může každá punková kapela a vítězové soutěže si zahrají na Festu PoD PaRoU 2011. Pravidla účasti jsou jednoduchá. Stačí mít nahrávku a poslat nám ji do konce října 2010 a je to.

Zúčastnit se může každá kapela, jejíž tvorba má své stylové těžiště v oblasti punku a punkrocku a případně okrajově zasahuje do příbuzných stylů (ska, hardcore apod.). Podmínkou je pouze původní tvorba.

Samotná soutěž má dva stupně. 

Délka trvání prvního stupně soutěže je dva měsíce. Dne 1. 11. 2010 budou na serveru www.podparou.cz zveřejněny přihlášené kapely se základními údaji a nahrávkou. Na serveru bude po dobu dvou měsíců (od 1. 11. 2010 do 31. 12. 2010) probíhat veřejné hlasování. Na konci hlasovacího období bude prvních 20 kapel s nejvíce hlasy pozváno k živému vystoupení, které bude tvořit druhý stupeň.

Druhý stupeň je tvořen živým vystoupením dvaceti kapel, které získaly nejvíce hlasů na webu. Živá vystoupení budou probíhat jednou měsíčně v Moravské Třebové v klubu Duku Duku. Během jednoho večera vystoupí vždy 4 kapely z vítězných dvaceti. Zúčastnění diváci spolu s organizátory Festu PoD PaRoU budou pomocí hlasovacích lístků vybírat nejúspěšnější kapelu večera.

Vítězná kapela večera s nejvíce hlasy pak bude moci vystoupit na Festu PoD PaRoU 2011. Takových koncertů tedy proběhne v období leden až květen 2011 celkem pět. Vstupné na koncert bude vždy zdarma, podmínky vystoupení budou s jednotlivými kapelami dojednány individuálně.

Podrobné podmínky máte ke stažení ve formátu PDF.

Případné dotazy posílejte na e-mail  info@podparou.cz nebo na talents@podparou.cz.

Nezapomeňte - přihlášky je možné zasílat už od zítřka! Těšíme se!

31.08.2010 17:02 | Autor: Jarid | Shlédnuto: 11754x
KANÁLY:
ODBĚR NOVINEK:

 
 
© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 8590992 | Online: 3