INFO O FESTIVALU / DOPRAVA:

Autem

Vyškov leží v sousedství dálnice D1 a rychlostní komunikace R 46 přibližně 35 km severovýchodně od Brna směrem na Olomouc. Z dálnice D1 se dejte sjezdem č. 230 na rychlostní komunikaci R 46 a následně sjezdem č. 2 na silnici č. 47 směrem do centra po ul. Kroměřížské a následně ul. Žižkově, kde na světelné křižovatce odbočíte vpravo na ul. Dukelskou a budete dále pokračovat ulicí Olomouckou a Sochorovou až k místu areálu festivalu. Nový areál nabízí dostatečný počet parkovacích míst. V době konání festivalu bude trasa k areálu značena.

Vlakem

Vlaková stanice Vyškov leží na trase Brno – Prostějov nebo Přerov, přičemž cesta do Vyškova z obou směrů trvá půl hodiny jízdy. Z vlakového nádraží je areál vzdálen 3,1 km. Informace ohledně spojů dle jednotlivých dní naleznete na idos.cz.

 

Busem

Autobusové nádraží je umístěno v blízkosti nádraží vlakového a časově vzdálenost spojů z nebližších měst (Brno, Prostějov) vychází do 40 - ti minut. Docházková vzdálenost areálu je 3,5 km. Informace ohledně spojů dle jednotlivých dní naleznete na idos.cz .

© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718304 | Online: 4