INFO O FESTIVALU / POŘADATELSKÁ SLUŽBA:

Informační stánek

Bude sloužit jednak pro zakoupení vstupenek na festival, dále jako směnárna, zdroj veškerých informací o programu a změnách, o jízdních řádech atd. Při zakoupení vstupenky dostanete tištěný průvodce festivalem. Dále zde budou odbaveni akreditovaní hosté a budou zde umístěny veškeré ztráty a nálezy, které v případě nevyzvednutí budou po skončení festivalu rozepsány na stránky a jejich majitelé se o ně budou moci přihlásit.

Bezpečnostní služba

Bezpečnost v areálu zajišťuje služba security, která má za úkol zajistit hladký průběh celého festivalu tak, aby nedocházelo ke zbytečným komplikacím. Prosíme Vás o vstřícnost k její činnosti. V případě nezbytné potřeby pomoci se neváhejte obrátit na jakéhokoliv pořadatele, který Vám jistě bude v dané věci nápomocen.

První pomoc

Po celou dobu konání festivalu je v oploceném areálu přítomna zdravotnická služba Červeného kříže, jejíž stanoviště je zřetelně označeno. V případě potřeby je možné kontaktovat členy pořadatelské služby nebo volat na čísla 155 či 112 (zdravotnické služby).

Úschovna

Úschovna bude umístěna v blízkosti stanového města v blízkosti hlavního vstupu do areálu a bude funkční od čtvrtka do pondělí dopoledne. V rámci úschovny je možné parkování jízdních kol a motocyklů za jednotný poplatek 50,- Kč). Prostor úschovny je oplocený, osvětlený a nepřetržitě hlídaný. Po platbě za uschovanou věc vždy obdržíte kupón a budou pro případ ztráty vyžádány i Vaše kontrolní nacionály.

Provozní dobu úschovny včas zveřejníme.

© designed by Jakub Jelínek, programed by Jakub Pavlék
Návštěvníků: 7718325 | Online: 1